Mixer wielofunkcyjny 

logo

 

 

smoothies 2253430 1280

 
PODSTAWOWE URZĄDZENIE DO PRAC KUCHENNYCH
01

Skonstruowany przez szwajcarskich inżynierów MixSy® pracuje z ogromną prędkością 10 000/12 000 obrotów na minutę w trybie 1 (Mode 1) i 15 000/17 000 obrotów na minutę w trybie 2 (Mode 2). Wielofunkcyjne urządzenie występuje w komplecie z czterema wymienialnymi ostrzami: wieloostrzowy i dwuostrzowy rozdrabniacz, ubijaczka, trzepaczka. Dodatkowe wyposażenie to młynek, wygodny pojemnik do ubijania i poręczny, zajmujący mało miejsca stojak.

 

ROZDRABNIANIE, UBIJANIE, MIESZANIE, MIELENIE I SIEKANIE – 02WSZYSTKO W JEDNYM

MixSy® chlubi się wyjątkowymi cechami, takimi jak supermocny silnik, podwójna moc działania, cztery dodatkowe ostrza, żeby wypełnić nawet najbardziej skomplikowane zadania podczas przygotowania jedzenia. Trzon urządzenia jest wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałej stali nierdzewnej i pozwala na łatwe  miksowanie gorących składników bezpośrednio w garnku.  Ten  podręczny pomocnik kuchenny jest cichy, trwały, lekki, łatwy w obsłudze i nigdy nie zawiedzie cię w kuchni. Z MicSy® można wykonać wszystkie prace związane z przyrządzaniem potraw, więc inne urządzenia są już niepotrzebne.  Lekki, kompaktowy, w wygodnym zajmującym mało miejsca stojaku, może stać na blacie, w każdej chwili gotowy  do użytku.

ROZDRANIACZ
Rozdrabniacz z czterema ostrzami jest specjalnie zaprojektowany  do rozdrabniania i mielenia twardego mięsa, surowego i gotowanego, jak również włóknistych warzyw i ryb. Uniwersalne ostrze jest też idealne do przyrządzania owocowych i warzywnych przecierów dla niemowląt, miksowania zup bezpośrednio w garnku, przygotowywania gładkiego, bez grudek purèe ziemniaczanego, jak również sosów i koktajli  z różnych włóknistych składników. Rozdrabniacza można również użyć do siekania warzyw do sałatek, owoców do dżemów, jest również odpowiedni do kruszenia lodu. Rozdrabniacz z dwoma ostrzami przeznaczony do mięsa, zmienia ręczny mikser w łatwą do użytku maszynkę do mielenia mięsa.
 
UBIJACZKA
Ubijaczka  jest idealnym przyrządem do ubijania piany z białek jaj, śmietany, przyrządzania sufletów i mlecznych koktajli. Może zmienić odtłuszczone mleko w miękką pianę, która zastąpi bitą śmietanę  w połączeniu z ulubionymi składnikami.
Zaskocz przyjaciół wspaniałymi deserami: rozpływającym się w ustach tiramisu, bezami, zabaglione i różnymi kremami.
 
TRZEPACZKA
Idealna do przyrządzenia świetnego majonezu, pomocna również do przygotowania sosów i dresingów sałatkowych, jak również omletów i ciasta naleśnikowego. Może również służyć do ubijania ziemniaków na gładkie purèe i przyrządzania zup-kremów.  Osoby dbające o urodę mogą wykorzystywać trzepaczkę do domowego wyrobu kremów i maseczek kosmetycznych.

03MŁYNEK
W młynku można mleć orzechy, nasiona, ścierać ser, trzeć suchą bułkę, siekać zioła i przyprawy. Migdały, włoskie orzechy, czekolada i inne produkty mogą zostać starte dokładnie na proszek. A jeśli lubisz dobrą kawę, nie ma nic lepszego niż samemu zemleć ziarna kawy i cieszyć się jej wspaniałym aromatem unoszącym się w domu. Silnik ma prędkość do 16 000 obrotów na minutę, co sprawia, że można w nim mleć najtwardsze składniki i jest wykonany z acetalu, materiału najwyższej jakości, który jest 6-krotnie droższy od polipropylenu oraz mocniejszy i bezpieczniejszy od innych plastików.

WIELOFUNKCYJNE  NACZYNIE DO UBIJANIA/ POJEMNIK04
Wykonany z poliwęglanu, wysoki pojemnik jest idealny do ubijania majonezu, sosów, koktajli. Można służyć jako miara dla różnych produktów. Pojemnik ze zmiksowanymi i rozdrobnionymi składnikami można przykryć pokrywką i włożyć do lodówki. Można z niego korzystać w kuchence mikrofalowej do temperatury 150º Celsjusza.

 

 WAGA BRUTTO [KG]  2,65
 ZASTOSOWANIE  Wielofunkcyjny mikser do krojenia, rozrzedzania, rozdrabniania, ubijania, kruszenia, homogenizowania, miksowania, mielenia, ucierania i przygotowywania żywności
 PRODUCENT  HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau – Szwajcaria
 ZASILANIE  230 - 240 V, 50 Hz
MOC 170 W
ILOŚĆ OBROTÓW 11 000 / 16 000 obr. / min.
MATERIAŁ Wszystkie części wykonane są z materiałów nierdzewnych, nie mają wpływu na smak potraw.
GWARANCJA 2 lata