Zgrzewarka 

logo

 

 

eat 2834549 1920

 
OSZCZĘDZAJ JEDZENIE, PIENIĄDZE I CZAS
Przechwytywanie

Kompaktowa zgrzewarka VacSy® dzięki funkcji automatycznego zgrzewania idealnie służy do próżniowego przechowywania produktów spożywczych. Dołączony do zestawu adapter pozwala zamienić zgrzewarkę VacSy® w pompę próżniową, dzięki czemu staje się ona w pełni kompatybilna z pojemnikami VacSy®, uniwersalnymi pokrywami i korkami do butelek VacSy®. Czujnik przegrzania, cicha praca i niskie zużycie energii sprawiają, że nowa zgrzewarka VacSy® jest niezwykle bezpieczna i oszczędna w użyciu.vacsy02

Zgrzewarka VacSy® nie tylko pozwoli Ci zachować świeżość potraw na dłużej, ale również oszczędzić pieniądze poprzez  wyeliminowanie przemrożonego czy spleśniałego jedzenia, a także zapomnianych resztek. Przyjazne dla użytkownika urządzenie posiada łatwy do obsługi panel kontrolny i dzięki wygodnemu designowi zajmuje mało miejsca na blacie kuchennym.

A wreszcie, zgrzewarka ma zastosowanie nie tylko w kuchni – można pakować próżniowo lód na wycieczkę, chronić w próżni biżuterię przed zmatowieniem czy przechowywać dokumenty. 

 

PRZECHOWUJ I ZACHOWAJ ŚWIEŻOŚĆ DO 5 RAZY DŁUŻEJ