Patelnia z pokrywką 

PATELNIA 1,3 L Ø 20 CM Z POKRYWKĄ I ANTRACYTOWYM UCHWYTEM

logo

 

 

patelniabaner

 
ZDROWE SMAŻENIE
02zpokrywka1,3l 20cm
Smaż bez tłuszczu, by dbać o zdrowie i prawidłową masę ciała! Oszczędzaj i inwestuj! Patelnia Masterpiece to doskonała inwestycja, która pomoże, oszczędzić energię dzięki mniejszemu zużyciu elektryczności czy gazu, a ponadto wydasz mniej pieniędzy na produkty spożywcze redukując ilość tłuszczu i soli. Znakomity metal 316L, z którego wykonane są patelnie Zepter jest najbardziej higienicznym materiałem, którego używa się też do produkcji narzędzi chirurgicznych. To innowacyjne narzędzie wprowadzi nową jakość do Twojego codziennego menu.

Twoja recepta, by smażyć smacznie i zdrowo!

Wyjątkowe połączenie najwyższej jakości Zepter metalu 316 L z akutermicznym kompaktowym dnem oraz charakterystyczny design umożliwia smażenie bez dodawania tłuszczu i ważniejsze – w niskich temperaturach. W konsekwencji, jedzenie jest zdrowe i zawiera mniej kalorii, bo nie zostało pozbawione wartości odżywczych i nie zawiera rakotwórczych tłuszczów.


ŁATWE CZYSZCZENIE: Patelnie kolekcji Masterpiece są wykonane z wysokiej jakości niezniszczalnej stali nierdzewnej, która jest nieporowata, nie pęka, w związku z czym nie pozostają na niej resztki jedzenia ani nie czuć zapachów, co ułatwia jej czyszczenie i sprawia, że jest całkowicie higieniczna.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ: Akutermiczne kompaktowe dno złożone z 3 warstw różnych metali pozwala na gotowanie w niskich temperaturach dzięki akumulacji energii, nawet wtedy gdy dopływ ciepła jest zmniejszony lub odłączony. Ta niezwykłą właściwość przynosi dodatkową oszczędność energii i chroni przed utratą cennych wartości odżywczych. Akutermiczne kompaktowe dno pasuje do wszystkich źródeł ciepła, łącznie z kuchenką indukcyjną!

DANE:

 WAGA [KG]  1,56
 ZASTOSOWANIE Gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
 PRODUCENT  HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
 WYSOKOŚĆ NACZYNIA  5.5 cm
 POJEMNOŚĆ  1,3 l
ŚREDNICA 20 cm
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE Tak
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA W PIEKARNIKU Tak
MOŻLIWOŚĆ UŻYTKOWANIA Z POKRYWĄ SZYBKOWAROWĄ SYNCRO CLIK Nie
GWARANCJA

Bezpłatna, co najmniej 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. 
Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja.
Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur.
Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur.
Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów.
Niniejsza gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu.
Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, proszę go zachować.