Patelnia bez pokrywki 

PATELNIA 2,8 L Ø 28 CM BEZ POKRYWKI, ANTRACYTOWE UCHWYTY

logo

 

 

patelniabaner

 
NIEZBĘDNA W KAŻDEJ KUCHNI
01bez pokrywki2,8l 2,8cm

Wyjątkowe połączenie najwyższej jakości Zepter metalu 316 L z akutermicznym kompaktowym dnem oraz charakterystyczny design umożliwia smażenie bez dodawania tłuszczu i ważniejsze – w niskich temperaturach. W konsekwencji, jedzenie jest zdrowe i zawiera mniej kalorii, bo nie zostało pozbawione wartości odżywczych i nie zawierają rakotwórczych tłuszczów.

 

ZDROWSZE I BEZPIECZNIEJSZE GOTOWANIE NA ZAWSZE

Patelnie są prawdopodobnie najczęściej wymienianymi naczyniami w kuchni – ale tak nie musi być. Patelnia z kolekcji naczyń Masterpiece z najwyższej jakości stali ma bezterminową gwarancję i daje ci pewność, że używasz zdrowych, wolnych od chemii, zapobiegających przywieraniu materiałów. Konwencjonalne powłoki ‘non-stick’ są wykonane z syntetycznej substancji, politetrafluoroetylenu (PFTE). Substancja ta nie tylko łatwo się zarysowuje i niszczy, ale również zawiera kwas perfluorooktanowy (PFOA), który okazał się rakotwórczy.

ZDROWE W 100%: SMAŻENIE BEZ CHEMII I Z MNIEJSZĄ ILOŚCIĄ KALORII

Patelnie Zeptera cechują sie licznymi zaletami:

  • Nie stwarzają ryzyka dla zdrowia  - powierzchnia patelni nie zawiera żadnych substancji chemicznych i nie uwalnia toksycznych oparów, gdy patelnia jest podgrzewana;
  • Powłoka nie odrywa się i nie rozpada;
  • Patelnia wystarczy na całe życie i jest wykonana z materiału, który jest o wiele lepszym przewodnikiem ciepła niż materiały, z których są zrobione patelnie tradycyjne;
  • Powierzchnia odporna na zarysowania: nie może być uszkodzona przez przybory kuchenne (zwłaszcza te ze stali nierdzewnej);
  • Całkowita odporność na korozję;
  • Wyjątkowa krawędź naczynia zapewnia wylewanie bez kapania
  • Końcowym efektem jest zdrowsze gotowanie!

DANE:

 WAGA [KG]  2,1
 ZASTOSOWANIE gotowanie tradycyjne (z wodą), gotowanie bez wody, smażenie bez tłuszczu, gotowanie na parze
 PRODUCENT  HOME ART. & SALES SERVICES AG, Sihleggstrasse 23, 8832 Wollerau - Szwajcaria
 WYSOKOŚĆ NACZYNIA  5.5 cm
 POJEMNOŚĆ  2.8 l
ŚREDNICA 28 cm
MOŻLIWOŚĆ MYCIA W ZMYWARCE Tak
MOŻLIWOŚĆ UŻYCIA W PIEKARNIKU Tak
MOŻLIWOŚĆ UŻYTKOWANIA Z POKRYWĄ SZYBKOWAROWĄ SYNCRO CLIK Nie
GWARANCJA

Bezpłatna, co najmniej 30-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę w pełnym zakresie wszystkich produktów wykonanych z niezrównanego metalu firmy Zepter w przypadku stwierdzenia wad materiałowych lub produkcyjnych. 
Gwarancja wymiany części wykonanych z innych materiałów niż metal 316L i 304 firmy Zepter, na które udzielana jest 24-miesięczna gwarancja.
Cyfrowy i Analogowy Termokontroler firmy Zepter objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać Termokontrolera Zepter w piekarniku, w zmywarce lub na gorących powierzchniach oraz poddawać działaniu wysokich temperatur.
Części plastikowe objęte są 24-miesięczną gwarancją. Nie należy umieszczać ich w piekarniku i poddawać działaniu wysokich temperatur.
Zepter udziela gwarancji na złocenia wszystkich produktów.
Niniejsza gwarancja nie obejmuje: zmian estetycznych wynikających ze zwykłego zużycia, które nie wpływają na wydajność produktu oraz szkód spowodowanych przez niewłaściwe użytkowanie produktu.
Aby skorzystać z gwarancji, należy okazać oryginalny dowód zakupu, proszę go zachować.