Simplex Responsive Template

Zastosowanie

Image 11

Na jakie schorzenia, dolegliwości i choroby stosujemy naszą światłoterapię? Pamiętajmy! Leczenie światłem naszą lampą stosujemy w leczeniu jak i szeroko rozumianej niezastąpionej profilaktyce zdrowotnej u dzieci i dorosłych. Samo leczenie co podkreślają lekarze na całym świecie możemy stosować jako terapię uzupełniającą, wspomagającą lub monoterapię czyli jedyną metodę w leczeniu przyczyn nawet wieloletnich chorób. W jakich chorobach i dolegliwościach nasza lampa ma właściwości potwierdzone klinicznie?:

- Gojenie wszelkiego rodzaju ran (oparzenia, owrzodzenia, odleżyny, stopa cukrzycowa - można uratować stopę przed amputacją, rany pooperacyjne, rany pourazowe)
- Bóle szczególnie te przewlekłe (bóle głowy, bóle kręgosłupa, ból stawów, ból mięśni i ścięgien, bóle urazowe)
- Choroby dermatologiczne jak (trądzik młodzieńczy i różowaty, łuszczyca, wypryski, egzema, atopowe zapalenie skóry)
- Alergie na właściwie wszystkie odmiany (wypryski, egzema, alergiczny nieżyt nosa, astma oskrzelowa i inne)
- Schorzenia laryngologiczne (najczęściej spotykane zapalenie zatok nawet te wieloletnie i przewlekłe, katar, angina, zapalenie gardła)
- Jak dzieci chorują (choroby nosa i gardła - zastosowanie profilatyczne po 10 minut dziennie rozwiązuje ten problem oraz powikłań)
- W chorobach kobiecych (bóle piersi, miesiączkowanie, zapalenia norządów rodnych, poporodowany rany)
- Choroby układu nerwowego (porażenie nerwu twarzy, porażenie nerwu trójdzielnego, urazy splotów nerwowych i pni nerwowych)
- Problemy urologiczne jak (zapalenie pęcherza, zapalenie gruczołu krokowego / prostata)
- Okulistyka (zaćma, gradówka, jęczmień, jak wiadomo nasze światło nie zawiera promieniowa UV i jest całkowicie bezpieczne dla oczu)
- W chorobach serca (choroba wieńcowa serca, nadciśnienie, niedociśnienie, po zawałach serca i po udarach jest niezbędna nasza światłoterapia)
- Gastrologia (wrzody żołądka i dwunastnicy, zapalenie trzustki, pęcherzyka żółciowego)
- Pulmonologia (astma oskrzelowa, zapalenie oskrzeli, płuc)
- Szerokie zastosowanie w weterynarii w leczeniu zwierząt
- oraz inne możliwości szerokiego zastosowania