Oczyszczająco-Matujący Krem do Twarzy 

baner

 

matujacykremdotwarzy
PERFEKCYJNA MIĘKKOŚĆ

Aby zapobiec powstawaniu i poprawić niedoskonałości skóry, Zepter opracował idealny krem na dzień i noc, zawierający antybakteryjne i matujące substancje czynne, które zmniejszają wydzielanie sebum, matują błyszczącą cerę, nawilżają i restrukturyzują tłustą i problematyczną skórę.

CYTOBIOL IRIS A2
Synergiczna mieszanka wyciągu z irysa, cynku i witaminy A ukryta pod naszą marką ma na celu leczenie problematycznej skóry. W przypadku skóry trądzikowej lub tłustej, zmniejsza produkcję sebum, hamując nadmierne błyszczenie, zabija bakterie, zapobiega wystąpieniu wyprysków i krost. 

SEPIMAT H10
Całkowicie odporny na lipidy proszek o doskonałych właściwościach absorbcyjnych i matujących. Wygładza delikatne linie i dodaje skórze miękkości, pozostawiając matowe wykończenie.

PHYTOSQUALANE
Naturalny środek zmiękczający; opiera się na naturalnym powinowactwie ze skórą, charakteryzujący się łatwością jej penetracji, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, fitoskwalany dodają skórze miękkości i nadają jej jedwabisty wygląd. Posiadają właściwości regeneracyjne i odżywcze.

MASŁO SHEA 
To pozyskiwane z orzechów afrykańskich drzew shea masło w kolorze kości słoniowej, posiada właściwości regenerujące, nawilża i wygładza skórę, działa przeciwzapalnie

Sposób użycia: nałożyć niewielką ilość rano i wieczorem na całkowicie oczyszczoną skórę