Pokrywa 

logo

 

 

eat 2834549 1920

 
ZDROWE, ZAPAKOWANE PRÓŻNIOWO JEDZENIE
pokrywa01

Technologia VacSy® pozwoli zachować świeżość żywności do 5 razy dłużej, a nasze pomysłowe pokrywy to praktyczna i funkcjonalna część systemu przechowywania jedzenia. Występują w różnych rozmiarach i są kompatybilne z naczyniami Zepter Cookware, przekształcając je w pojemniki do przechowywania próżniowego.

Wszystkie pokrywy mają wbudowany kalendarz wskazujący dzień i miesiąc, dzięki czemu łatwo będzie można sprawdzić, kiedy jedzenie zostało zapakowane i kiedy mija termin przydatności do spożycia.


JAK TO DZIAŁA:

Sprytny, łatwy i praktyczny dysk charakteryzuje:

  • Zawór, otwór kontaktujący się z pompą próżniową VacSy®;
  • Pozycja VACUUM umożliwiająca usunięcie powietrza;
  • Pozycja CLOSE szczelnie zabezpieczająca pojemnik;
  • Pozycja OPEN dopuszczająca powietrze;
Pomysłowo zaprojektowane i praktyczne, pokrywy VacSy® dostępne są w dwóch różnych modelach:
  • Pokrywy Lexi : specjalnie zaprojektowane do naczyń firmy Zepter.
  • Uniwersalne pokrywy: pasują do pojemnikó innych producentów, jak również do opatentowanych produktów z linii VacSy®. W zależności od właściwości żywności dostępne są dwa rodzaje pojemników:
  • Pojemniki z poliwęglanu: przeznaczone do suchej żywności, wykonane z materiału bezpiecznego dla żywności
  • Pojemniki z hartowanego szkła sodowo-wapniowego odporne na temperaturę do 90°C; przeznaczone do żywności o dużej zawartości wody


* Wszystkie pokrywy VacSy® wykonane są z materiałów bezpiecznych dla żywności

POKRYWY VACSY®

07

 

08Niezwykle zmyślna, prosta w użyciu i praktyczna obracana tarcza G posiadająca następujące funkcje:A  VZawór - otwór do podłączania
pompy VacSy®.B  Strzałka na wskaźniku obrotowym w pozycji VACUUM (próżnia) umożliwia zasysanie powietrza z pojemnika (wytwarzanie próżni).C  Ustawienie strzałki w pozycji CLOSE (zamknij)
zamyka szczelnie pojemnik.D  Ustawienie strzałki w pozycji OPEN (otwórz)
rozszczelnia pojemnik i umożliwia jego otwarcie.

 

 

Wszystkie pokrywy VacSy® posiadają praktyczny wbudowany kalendarz ze wskaźnikiem MIESIĘCY E i wskaźnikiem DNI F, który umożliwia łatwe zaznaczenie dokładnej daty pakowania próżniowego żywności lub upływu terminu przydatności do spożycia.