WYCISKARKA MORE JUICE 

logo

 

 

smoothies 2253430 1280

 
6 RAZY WIĘCEJ WITAMIN NIŻ W STANDARDOWEJ WYCISKARCE
01

Zacznij dzień z wyciskarką wolnoobrotową MoreJuicePress, zapewniającą więcej witamin, więcej składników odżywczych, więcej kolorów, smaków i możliwości! Wyjątkowy, opatentowany inteligentny system ekstrakcji 3 w 1 (SES) ekstrahuje sok najpierw poprzez dociskanie, a następnie wyciskanie owoców i warzyw, zapewniając maksymalne wydobycie soku, bez uszczerbku dla kluczowych składników odżywczych i enzymów. To wszystko skutkuje sokiem o prawdziwie naturalnym smaku. Prawdziwa innowacja MoreJuicePress polega na wyjątkowej funkcji mrożenia, przemieniającej wyciskarkę obrotową w mistrza zdrowych deserów. Wymieniając sito do wyciskania soku na sito do kruszenia, przygotujesz idealne, orzeźwiające desery

W odróżnieniu od tradycyjnych sokowirówek szybkoobrotowych używających ostrych noży, wyciskarka Zepter More Juice Press nie sieka i nie mieli składników, dzięki czemu nie szkodzi ich budowie molekularnej, a w konsekwencji wartości odżywczej. Przeciwnie - łącząc ogromną siłę dociskającą z delikatnie obracającą się śrubą, Zepter More Juice Press dokładnie wyciska owoce i warzywa, wykorzystując je całe i zapewniając sok lub smoothie do 6 razy bogatsze w witaminy, minerały, błonnik i enzymy, a także uniwersalny, bogaty w składniki odżywcze miąższ, ekstrahowany bez wycieków poprzez osobne wyjście.

Potężne ciśnienie wyciskania generowane przez silnik prądu stałego pozwala przygotować pysznejuicepress 04 mrożone desery, a innowacyjny dwustopniowy proces sprawia, że miąższ wydostaje się przez osobne wyjście i można go wykorzystać do przygotowania sosów, batoników owocowych, naleśników i wielu innych potraw. Dzięki MoreJuicePress, twoja kreatywność nie zna granic, a soki są pełne składników odżywczych i witamin pochodzących z szerokiej gamy owoców, orzechów i warzyw.