Expres ciśnieniowy ZepressoCafe 

Expres ciśnieniowy ZepressoCafe

logo

 

Ekspres do kawy Ze-presso ZEP-200 Cafe + GRATIS ZepterExpres ciśnieniowy ZepressoCafe

Nowej generacji, elegancki ekspres ciśnieniowy do kawy w kapsułkach

Niezwykle łatwy w użyciu, pozwalający na przygotowanie kawy espresso o ulubionym smaku i aromacie. Nowoczesny, a zarazem klasyczny i minimalistyczny w swojej formie ekspres, z łagodnymi liniami oraz w eleganckiej kolorystyce, sprawi, że stanie się on nie tyko pożytecznym urządzeniem do parzenia kawy, lecz także ozdobą Twojej kuchni, wprawiając w zachwyt niejednego estetę.

Ten kompaktowy produkt został opracowany przez firmę Zepter, lidera i specjalisty o światowym zasięgu w dziedzinie pielęgnacji zdrowia i urody. Zainstaluj EdelWasser firmy Zepter w swoim domu i ciesz się krystalicznie czystą, świeżą wodą każdego dnia. 

Wyposażony w przezroczysty, wyjmowany pojemnik na wodę, pompę wibrującą o ciśnieniu 20 barów oraz uchwyt umożliwiający parzenie kawy w systemie „pre-infusion“, zapewnia wydobycie niepowtarzalnych aromatów kawowych. Prosty panel do obsługi, składający się z dwóch zaledwie przycisków sygnalizujących włączenie urządzenia oraz jego gotowość do parzenia kawy, po doprowadzeniu do odpowiedniej temperatury wody, zapewniają najprostszy z możliwych sposobów przygotowywania napoju. Opcja regulacji poziomu wody umożliwia dozowanie wody zgodnie z indywidualnymi preferencjami smakowymi i przygotowanie tradycyjnego lub tzw. przedłużonego espresso w niezwykle krótkim czasie.

 

latte macchiato

Zobacz przepisy na przepyszną kawę

 

MAGICZNY ŚWIAT KAWY W TWOIM DOMU !!!

Tylko Ty i niebiańska przyjemność

... delektowania się najwyższej jakości oryginalnym, włoskim espresso,
... o każdej porze dnia, bez potrzeby wychodzenia z domu,
... dzięki nowoczesnemu ekspresowi firmy Zepter - Zepresso.

Wnętrze zaś kryje w sobie ostatnie osiągnięcia technologiczne, zapewniające:

  • optymalną temperaturę wody, 85°C,
  • odpowiednie ciśnienie wtłaczania wody do kapsułki z kawą,
  • szybki czas parzenia, od 20 do 40 sekund, w zależności od mieszanki kawy,
  • bogatą, w kolorze orzecha piankę, z ciemnobrązowymi brzegami i drobnymi przesmykami w kolorze żółtobrązowym. Piankę o gęstej, zwartej strukturze bez małych bąbelków powietrza, opadających tuż po przygotowaniu kawy.