KREM DO RĄK 

zepur banner

kremrece
100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Krem do rąk ZEPUR zapewnia skórze zdrowe odżywienie i dostarcza nawilżenia, którego pragną Twoje dłonie. Kluczowe składniki kremu do rąk, takie jak alfa bisabolol, wyciąg z szarotki alpejskiej i oleju migdałowego posiadają właściwości ochronne i przeciwzapalne, odżywiają i chronią delikatną skórę dłoni.

Skóra dłoni  to obszar, który ma tendencję do pojawiania się pierwszych oznak starzenia. Dlatego stworzyliśmy perfekcyjny preparat chroniący i regenerujący skórę dłoni. Pomoże to spowolnić proces starzenia się w miejscu, gdzie można spodziewać się kolejnych jego oznak w krótkim czasie od pojawienia się pierwszych zmian.

Kluczowe składniki:

Naturalny alfa-bisabolol pozyskany z rumianku o właściwościach przeciwzapalnych; wyciąg z szarotki  alpejskiej o silnym działaniu przeciwutleniającym i zapobiegającym starzeniu się skóry; phytosqualane - bezwonny lipid i zasadniczy element  filmu hydrolipidowego skóry. Jest także antyutleniaczem, który posiada właściwości przeciwzapalne; olej migdałowy - łatwo wchłaniany, bogaty w witaminy i składniki mineralne, pozostawia skórę miękką i satynowo gładką. Doskonałe właściwości zmiękczające skórę pomagają zrównoważyć utratę wody i zapewnić odpowiednie nawilżenie.

 
Bogata i nietłusta formuła galenowa szybko wnika w powierzchnię skóry, zapewnia komfort i poczucie ukojenia.

 

Producent: Intercosmetics Nauchatel SA Route des Gouttes d'Or 30, 2008 Neuchatel, Switzerland

Pojemność: 100 ml