KREM NA DZIEŃ I NA NOC DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ 

zepur banner

krem
NAJLEPSZY ZABIEG DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I HYPER-REAKTYWNEJ

Krem wypełniony świeżymi, naturalnymi składnikami głęboko odżywiającymi, nawilżającymi i chroniącymi skórę, utrzymują jej gładkość i właściwy poziom odżywenia przez cały dzień i noc. Dzięki silnie działającym aktywnym składnikom, takim jak izoleucyna, glikozyd triterpenowy z Centella asiatica (znany również jako Gotu Kola), wyciąg z Laminaria ochroloza (brązowy wodorost) i ekstrakt z owoców Capparis sinosa, skóra jest pozbawiana toksyn, zregenerowana i nawilżona oraz wygładzona i odbudowana.

 
 
Okaż swojej skórze jeszcze więcej miłości i opieki z dodatkową ochroną w ciągu dnia oraz mocą odmładzania i odżywienia w nocy. Mieszanka odmładzających peptydów, ekstraktów roślinnych i owocowych, bogatych w antyoksydanty, dla młodego i odświeżonego wyglądu.

Wysoce wydajne 4 aktywne składniki
 
  1. PALMITOILO IZOLEUCYNA – najlepsza alternatywa dla lipoliftingu - nasz 100% naturalny preparat o formule anti-aging, który poprawia gęstość skóry, nadający efekt wypełnionej, jędrnej i gładszej skóry. Obecność proteasomu dodatkowo pobudza detoksykację skóry, co nadaje jej świeży wygląd.
  2. Glikozyl triterpenowy z Cantella asiatica (znany również jako Gotu Kola) odpowiada za właściwości regeneracyjne skóry. Wykazano, że Centella asiatica może posiada właściwości lecznicze, działając jak tonik poprawiający ogólny stan zdrowia skóry. Stosowany miejscowo, znacznie przyspiesza proces gojenia się uszkodzonej tkanki i minimalizuje bliznowacenie.
  3. Wyciąg z Laminaria ochroleuca (brązowy wodorosty) jest znany jako substancja ochronna dla skóry, pomaga skórze walczyć ze stresem oksydacyjnym spowodowany nadmierną ekspozycją na światło słoneczne. To nie tylko „motor napędowy” z oceanu, który wspiera skórę, poprzez dostarczanie antyoksydantów zwalczających wolne rodniki, stymuluje także produkcję kolagenu i elastyny, które pomagają skórze zachować elastyczność i blask, pomaga również nawilżać skórę przy jednoczesnym wzmacnianiu warstwy ochronnej skóry, zapewniając przy tym właściwy poziom nawilżenia.
  4. Capparis Spinosa Wyciąg z owocu Capparis Spinosa hamuje wydzielanie prozapalnych mediatorów, zapewniając komfort skórze wrażliwej i hiperaktywnej.
 
Kombinacja olejków organicznych i ekstraktów roślinnych - 100% naturalnych składników

Producent: Intercosmetics Nauchatel SA Route des Gouttes d'Or 30, 2008 Neuchatel, Switzerland

Pojemność: 50 ml