Tuttoluxo 6SB 

Tuttoluxo 6SB

cleanliness 2799475 1920

Odkurzacz Tuttoluxo

ODKURZACZ

 

Zepter Polska wprowadza nowy TUTTOLUXO 6SB, kompletny system do czyszczenia. Eleganckie czarne wykończenie, z większą mocą ssania i cichą pracą urządzenia!

Dzięki TUTTOLUXO 6SB pozbędziesz się w swoim domu brudu i zanieczyszczeń przez 6 unikalnych cech kluczowych, które przewyższają zwykły odkurzacz.

 

Zalety produktu

Badania międzynarodowe wykazały, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest 100 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.

Kurz składa się z bardzo małych cząsteczek, mikroskopijnych włókien, sadzy, wirusów i roztoczy. Jeden gram kurzu może zawierać aż 19 000 roztoczy, mikroskopijnych żyjątek, które żyją, oddychają i umierają.

Z każdym oddechem wdychamy te drobne cząsteczki unoszące się z podłogi, mebli i dywanów.

Łóżko jest miejscem, w którym spędzamy nawet 1/3 naszego życia. Codziennie używany materac może zawierać od 100 tysięcy do 10 milionów roztoczy.(10% wagi 2-letniej poduszki mogą stanowić martwe roztocza i ich odchody).

Sami wywołujemy swoje choroby: wysypki, astmę i alergie.

Wielu ekspertów ds.zdrowia przypisuje te schorzenia złej jakości powietrza w pomieszczeniach. Trudno się pozbyć tych małych cząsteczek i roztoczy a większość odkurzaczy po prostu rozpyla je z powrotem w powietrze.

TUTTOLUXO 6SB zaprojektowano właśnie z myślą o tych problemach

Specjalna konstrukcja bojlera umieszczonego w Tuttoluxo 6SB sprawia, że roztocza są nie tylko zasysane przez urządzenia- ale również definitywnie niszczone.

TL6S

 

 • Tuttoluxo 6SB wydziela wysokiej mocy parę wytwarzaną w temp. 150°C, która następnie wnika   głęboko w dywany, pościel, zasłony - wszędzie tam, gdzie roztocza lubią się ukryć i zabija je.
 • Nieprzerwany strumień pary w sposób naturalny i ekologiczny niszczy roztocza, a para wodna usuwa je.
 • Mocny i skuteczny silnik urządzenia zasysa wszystkie martwe roztocza.
 • Specjalnie opatentowany System Spray zatrzymuje wszystkie resztki wewnątrz urządzenia.
 • 4-poziomowy system filtrujący sprawia, ze powietrze, które opuszcza urządzenie jest całkowicie czyste.

 

TUTTOLUXO 6SB umożliwia w prosty sposób pozbyć się brudu, roztoczy i innych mikroskopijnych stworzeń, żyjących w naszych domach bez udziału drogich i trujących detergentów.

Dodatkową jego zaletą jest niski poziom hałasu, dzięki czemu można odkurzać o każdej porze dnia i nocy nie budząc przy tym swoich najbliższych.

Tuttoluxo 6SB - skuteczny, bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Wyposażony w 6 unikatowych funkcji, to rewelacyjna siła odkurzania, sprzątania, mycia i dezynfekcji połączona z cichą i przyjemną pracą silnika.

 

6 LUKSUSOWYCH FUNKCJI ZAWARTYCH W JEDNYM URZĄDZENIU

 • Odkurzanie na sucho i na mokro
 • Czyszczenie i dezynfekcja parą
 • Odkurzanie i czyszczenie parą jednocześnie
 • Profesjonalne prasowanie parą
 • Czyszczenie powietrza i aromaterapia
 • Nawilżanie powietrza

1. Odkurzanie – metodą tradycyjną i odkurzanie na mokro z filtrem wodnym

TuttoLuxo Ambient 43 79F1C3

 Odkurzanie Tuttoluxo 6SB czyści nie tylko dywany i wykładzinę, ale też w tym samym czasie filtruje i czyści powietrze, którym oddychasz.

Odkurzanie na mokro - produkt jest skuteczny nie tylko do usuwania brudu i kurzu, ale również zasysa każdy rozlany płyn, którego chcesz się pozbyć. Idealne urządzenie do sprzątania w szybki i prosty sposób.

Korzystaj z szerokiego wachlarza możliwości, jakie oferuje Tuttoluxo 6SB - każda z nich w pełni zaspokoi potrzebę oczyszczenia każdego pomieszczenia, dywanu, zasłon, czy podłogi. Unikatowy, opatentowany system filtrujący SYSTEM SPRAY sprytnie zatrzymuje cały kurz w środku urządzenia uniemożliwiając mu wydostanie się na zewnątrz. Dzięki specjalnemu filtrowi wodnemu, mikro kropelki wiążą się z kurzem w miarę jak porusza się przez system filtrujący. W ten sposób Tuttoluxo 6SB usuwa nawet najmniejsze cząsteczki brudu.

TuttoLuxo Ambient 30 79F1C7Każdy detal został dokładnie przemyślany i teraz Tuttoluxo 6SB jest gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu.

2. Czyszczenie parą i dezynfekcja

Ciesz się naturalną bezpieczną i uzdrawiającą mocą pary. Para wodna ma wiele zastosowań jeżeli chodzi o czyszczenie. Jej wysoka temperatura dezynfekuje i sterylizuje zabijając zarazki.

Właśnie dzięki parze Tuttoluxo 6SB potrafi dotrzeć do wszystkich miejsc, które są niedostępne dla zwykłych odkurzaczy. (kabiny prysznicowe, kaloryfery, okapy kuchenne, piekarniki, fugi itp.)

Para wodna to potężna moc w sprzątaniu - w naturalny sposób. To oznacza, że nie trzeba kupować drogich, szkodliwych dla zdrowia środków chemicznych do sprzątania domu.

TL6S ambient 8464 black modTuttoluxo 6SB z szerokim wyborem akcesoriów zaprojektowanych specjalnie, aby działać przy użyciu pary wodnej stanowi nieocenioną pomoc w utrzymaniu nieskazitelnej czystości w domu. Daje to możliwość usunięcia zarazków bez użycia czyszczących detergentów.

Z Tuttoluxo 6SB dom jest czysty i zdrowy!

3. Czyszczenie parą i jednoczesne odkurzanie

Tuttoluxo 6SB to odkurzanie nowej generacji - to połączenie mocy czyszczenia parą i tradycyjnego odkurzania.

 Zaawansowany technologicznie i wysokiej mocy silnik jest bardzo wydajny i utrzymuje stałe natężenie podciśnienia przy TuttoLuxo Ambient 2 12temperaturze pary 150 stopni Celsjusza. Bojler może być natychmiast ponownie napełniony- bez konieczności czekania, aż się ochłodzi.

Jeszcze jedno technologicznie zaawansowane rozwiązanie z myślą o oszczędności czasu i pracy. Wtłacza parę pod wysokim ciśnieniem głęboko w dywany, materace łóżka, kanapy, tapicerki samochodowe (gdziekolwiek chcemy) a następnie potężna siła zasysa cały brud - roztocza nie tylko są zabijane - ich pozostałości są zasysane i usuwane z domu.

W ciągu tej samej ilości czasu jakiej potrzeba do odkurzenia, dywany i wykładziny będą zdezynfekowane, wolne od zarazków i czyste jak nigdy dotąd. Łóżka będą świeże, a cały dom stanie się przyjemnym miejscem do mieszkania.

Tuttoluxo 6SB to cudowny wynalazek naszych czasów!

TuttoLuxo Ambient 2 02 mod

4. Profesjonalne prasowanie przy użyciu pary

Żelazko Tuttoluxo 6SB jest poręczne i profesjonalne. Można go używać z parą lub bez pary wodnej-zależnie od tkaniny, którą chcemy wyprasować. Żelazko posiada funkcje dezynfekujące i odświeżające jakich nie znajdziemy w zwykłym żelazku.

Żelazko podłączone do urządzenia zapewnia ciągły strumień pary, dzięki specjalnemu udogodnieniu jakim jest możliwość wielokrotnego uzupełniania wodą. Dzięki żelazku, które można łatwo podłączyć do Tuttoluxo 6SB wszystkie ubrania będą wyglądały jak nowe.

 

W kilka sekund będą suche, czyste i świeże, włókna będą rozdzielone i zdezynfekowane bez ryzyka utraty koloru. Ubrania będą wyglądały nieskazitelnie a my zaoszczędzimy pieniądze wydawane w prali chemicznej. Delikatny System TL6S ambient 4435 blackPrasujący Tuttoluxo 6SB łagodnie oddziałuje na ubrania i sprawia, że wyglądają jak nowe: bez ryzyka zniszczenia nawet najdelikatniejszych tkanin jak jedwab, włókna syntetyczne, wełna.

Działanie urządzenia można porównać do relaksującej kąpieli parowej.

 

Wydajny Tuttoluxo 6SB łatwo ponownie się napełnia zapełniając prasowanie bez żadnych przerw. Żelazko działa zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej- jest to korzystne zwłaszcza w przypadku prasowania elementów wiszących takich jak zasłony bez konieczności ich zdejmowania. Gwarantowane doskonałe rezultaty.

Niezawodny Tuttoluxo 6SB jest bezpieczny dzięki swej zaawansowanej technologii. Ostrzega kiedy zbiornik wody jest pusty.

Elastyczny i poręczny - wystarczy wybrać właściwą temperaturę prasowania, odpowiednią ilość pary i pozwolić żelazku sunąć po desce.

System prasujący Tuttoluxo 6SB zadziwiająco łatwo dostosowuje się do każdej tkaniny

5. Oczyszczanie powietrza i aromaterapia

Mając na uwadze wzrastającą liczbę przypadków dolegliwości astmy i alergii swobodne oddychanie nie wszystkim przychodzi z łatwością. O czyste powietrze coraz trudniej. Naukowcy Zeptera odkryli, ze technologia Tuttoluxo 6SB może być wykorzystana w innym, ważnym celu- aby oczyszczać powietrze, którym oddychamy.

System filtrów, oprócz czyszczenia np. dywanów, potrafi zdziałać dużo więcej, ponieważ przefiltrowuje prawie 100% cząsteczek kurzu, z którymi się styka i nie stanowi to dla Tuttoluxo 6SB problemu, aby oczyścić również powietrze, którym oddychasz.

Zwykły odkurzacz rozpyla brud z dywanów z powrotem w powietrze, ale Tuttoluxo 6SB skutecznie odkurza nasze dywany jednocześnie filtrując i oczyszczając powietrze.

Co więcej Tuttoluxo 6SB został zaprojektowany, aby pozostawiać w naszym domu piękny zapach. Jeżeli chcemy możemy nie tylko oczyścić powietrze, którym oddychamy, ale również poprawić sobie nastrój i zrelaksować się w swojej własnej oazie spokoju i dobrego samopoczucia. Wystarczy dodać kilka kropli olejku aromatycznego Zepter Aroma Liquid do wody w czystym zbiorniku na wodę a następnie ustawić odkurzacz na średniąszybkość. Tuttoluxo 6SB sprawi, że nasz dom stanie się zdrowym miejscem do życia i oddychania.

6. Nawilżanie powietrza

Obecnie wiele osób skarży się na bóle głowy, ale niewiele z nich zdaje sobie sprawę z tego, że dolegliwości te spowodowane złą jakością powietrza w naszych domach. Innym sposobem w jaki Tuttoluxo 6SB może udoskonalić nasze życie i uczynić z naszego domu zdrowe miejsce do mieszkania jest nawilżanie powietrza. Suche powietrze powoduje wysuszanie skóry, suche włosy i problemy z oddychaniem.

Możemy nawilżać powietrze w dwojaki sposób: poprzez nawilżanie parą przy użyciu elastycznej rury lub nawilżanie parą przy użyciu opcjonalnego elementu z gamy dodatkowych akcesoriów.

Tuttoluxo 6SB może być używany jako nawilżacz i sprawić, że nasz dom będzie przyjemnym miejscem do życia, a nasza skóra bardziej miękka i zdrowa.

Z Tuttoluxo 6SB można stworzyć swoją własną oazę relaksu i uciec od stresu ciesząc się komfortem swojego domu.

 

Oddychanie znowu stanie się przyjemnością !

slalom system

 

Od charyzmatycznej inteligencji Tuttoluxo 6SB dostajemy 3 wyjątkowe, opatentowane systemy a wraz z nimi czyste i świeże powietrze, które ułatwia życie

 • System Spray
  Ekskluzywny System Spray wykorzystuje proces nazywany „nebulizacją”

 • System Simply
  Prosty i wydajny, po sprzątaniu opróżniamy płynną zawartość zbiornika, płuczemy zbiornik i urządzenie jest gotowe do ponownego użycia.

 • System Slalom
  Maksimum swobody ruchu w dotarciu do najtrudniejszych zakątków

 

TUTTOLUXO 6SB to:

 •  Rewolucyjna technologia
 • 6 głównych funkcji,
 • łatwa obsługa,
 • 3 opatentowane systemy,
 • szeroki wachlarz akcesoriów

A WSZYSTKO TO W JEDNYM MAŁYM URZĄDZENIU